Mladički angleški koker španjel, koker španjel mladički, mladiči na prodaj, kvalitetni mladiči z rodovnikom, koker španjel, leglo angleški koker

Hera, Hoja in Hampy so nas že zapustili, Hipi je rezerviran, Holis, Humi in Helo še iščejo nov dom. Pokličite, če vas kateri od njih zanima.

Mladički angleški koker španjel, koker španjel mladički, koker španjel leglo, barvni koker španjeli z rodovnikom

Velik dogodek se je zgodil 14. aprila, ko je Pika, prav na svoj 6. rojstni dan, povila 7 krasnih modro serastih mladičkov, 5 samčkov in 2 samičk. Če vas kakšen zanima, me pokličite!

Na vrh

Razstave

- 21. 9. 2014 CACIB Lendava –SLO
"Prvi" poletni dan smo preživeli v Lendavi. Tokrat se je Fraxi (JCh Tamalanna Fraxinus Excelsior) prvič pokazal v razredu vmesnih in osvojil odl.1, CAC in CACIB!
Zelo smo ponosni na našega fanta! Dve leti pred njim je Kasja (njegova mama) prav tako odprla naziv IntShCh na razstavi v Lendavi ... upajmo, da bo sledil njeni uspešni karieri :)

Na vrh

- 9. 7. 2014 – 2 MLADA SLOVENSKA MLADINSKA PRVAKA
Po dolgem času se spet oglašamo s krasnimi novicami. Brat in sestra, Fraxi in Fraja, ki smo jih v solastništvu obdržali iz našega preteklega "F" legla, sta osvojila mladinsko prvaštvo Slovenije. Fraja je omenjen naziv osvojila v aprilu, kjer je na dveh mednarodnih razstavah v Mariboru osvojila 2xPRM, medtem ko je Fraxi zaključil v juniju na mednarodni razstavi na Bledu, kjer je osvojil 2xPRM, 2xJBOB in 2xBOS!
Najlepša hvala obema solastnicama, Anami in Martini, za vso pomoč in skrb.
Prav tako je njun brat Fago (Tamalanna Fagus Sylvatica) obiskal dve razstavi v Franciji in osvojil 2xJBOB, 2xJBOG, BOB in BOG! Čestitke Laura in veliko uspeha še naprej!

Na vrh

- 6. 4. 2014 CAC Barje - SLO
Tokrat smo se odločili prijaviti le naša dva mlada psa, Fraxija in Frajo, ki sta se brez dvoma izkazala. Oba sta osvojila naziva PRM, nato pa je Fraxi osvojil še JBOB, najlepši samec in BOB, pri še ne dopolnjenih 10 mesecih. Sodnika Jožeta Marklja (psarna Izpod Špika - SLO) pa je prepričal tudi v tekmovanju za najlepšega psa 8 FCI skupine, osvojil je namreč 3 mesto, sledila pa je še uvrstitev med vsemi lovskimi pasmami, tokrat na drugo mesto, pod sodniškim očesom Francesca Chochettija iz Italije.

Na vrh

- 29. 3. 2014 CACIB Padova - I
Tudi na drugi razstavi v letošnjem letu so naši psi blesteli. Tokrat smo se odpravili v Italijo, k specialistki in vzrediteljici Roxani Opris, ki je odsodila 55 angleških koker španjelov. Vsi naši psi so imeli močne razrede a so vsi trije uspeli zmagati! Fraja je v največjem razredu mladih barvastih psic, osvojila odl.1 in bila druga najlepša mlada psica, Fraxi pa je v razredu štirih mladih barvnih samcev osvojil odl.1 najlepši mladi samec ter JBOB!! Zelo smo ponosni na oba, saj sta prvič nastopila v razredu mladih, stara komaj 9 mesecev! Njuna mama Kasja se je prav tako odlično odrezala, osvojila je odl.1 ter CAC in rCACIB!

Na vrh

- 18.-19. 1. 2014 CACIB Ljubljana - SLO
Prva razstava in fantastični rezultati naših petih španjelov! Prvi dan smo razstavljali Bonnie, ki je prvič nastopila v razredu vmesnih ter osvojila CAC, ter Buxija, ki je prav tako v svojem razredu osvojil CAC in s tem tudi postal SLOVENSKI PRVAK! Poleg odraslih pa smo imeli seboj še dva mladička iz našega poletnega (F) legla, samčka Fraxija in samičko Frajo. Oba sta osvojila oceno zelo perspektivno nato pa je Fraja premagala svojega bratca in osvojila BOB puppy.
Naslednji dan smo razstavljali le Fraxija, ki je osvojil BOB puppy ter njegovo mamo Kasjo, ki nas je ponovno razveselila z nazivom CAC s katerim je postala SLOVENSKA PRVAKINJA, CACIB, Slovenski prvak 2014, Cruft's Q. 2015 in BOS!